Këngëtari i njohur shqiptar përfshihet në aksident: E ke jetë të dytë

Këngëtari i njohur, Sabiani është përfshirë mbrëmjen e djeshme në një aksident që ka ndodhur në Tiranë.

Ka qënë vetë këngëtari që ka shpërndarë në ‘Instastory’ një foto të artistit Petro Xhori, ku shihet jashtë spitalit me miqtë e tij dhe vihet re se njëri prej tyre mban dorën në allçi.

“E ke jetë të dytë vëllai im”, ka shkruar Xhori përmbi foto, duke lënë të kuptohet se Sabiani, i cili është një nga shokët e tij më të mirë ka shpëtuar.

Nuk dihen rrethanat e aksidentit, por me rëndësi është që tashmë djemtë janë në gjendje të mirë shëndetësore

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.