Jeta e Eriksen, në rrezik. “Twitter” bllokohet nga kërkimet pafund

Christian Eriksen ka rënë pa ndjenja në minutën e 42 të ndeshjes mes Danimarkës dhe Finlandës.

Për disa minuta mjekët e të dy ekipeve dhe ata të stadiumit kanë bërë maksimumin për ta mbajtur në jetë, por ende asgjë nuk është e qartë.

Mesfushori i Interit u largua me barelë nga fusha e stadiumit të Kopenhagen dhe mjekët dhe lojtarët e Danimarkës u përpoqën të mbulonin mesfushorin.

Gjithë kjo paqartësi ka krijuar kaos edhe në rrjetet sociale.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.