Jep dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Gjendjes Civile

Ka dhënë dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Gjendjes Civile Bledar Doracaj pas më shumë se 7 vite e gjysmë në këtë post.

Ai e ka bërë me dije përmes një postimi në Facebook këtë lajmë duke falënderuar kryeministrin Edi Rama për besimin.

“Kolege, ne rradhe te pare uroj te jeni mire me shendet! Me lejoni te ndaj me Ju, vendimin tim qe pas 7,5 vitesh ne DPGJC te largohem nga kjo detyre me ballin lart dhe plot arritje, te cilat jua dedikoj secilit nga Ju! Duke Ju uruar shendet familjarisht dhe suksese ne punen Tuaj, flm nga zemra Edi Rames edhe Min Cuci qe besuan kete detyre te une deri sot! Ne 30 vite, sebashku ja dolem te bejme listat me te mira, te certifikuara edhe nga misioni i OSCE/ODHIR! Bledi!< shkruan ai.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.