Ish- kampioni i notit në Shqipëri humbet betejën me virusin

COVID-19 i ka marrë jetën Ilir Gjebreas, ish- kampionit të notit në Shqipëri. Gjebrea nuk ia doli që të fitonte betejën me COVID-in. Ai ka qenë një nga rekordmenët e notit që ka garuar kryesisht në 100 dhe 200 metra, i njohur ndryshe me nofken ”peshkaqeni”.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.