Infektohet me Covid-19 edhe gazetari i njohur shqiptar

Gazetari Milaim Zeka infektohet nga Covid-19. Nëpërmjet një statusi në “Facebook” ai ka njoftuar se është prekur nga kjo sëmundje.

Ndërsa shprehet falënderues për kujdesin nga ana e mjekëve, Zeka shkruan se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Statusi:

Me Covid-19 , ama teper mire jam. Humorin top. Faleminderit Dr. Naim Kuqi, Dr Ajete Aliu Bejta, nuse Drenice.

Shume e zonja ne profesion, ama ate dhe nusen time nuk po i kuptoje qysh mu martu ne Drenice.

Faleminderit Dr. Shpetim Thaçi, nga “Olive”.

Krejte ne fund, faleminderit pronarit te “Olive”, Fatmir Sejdiut, nuk eshte ish presidenti.

Faleminderit krejte personelit.

Faleminderit familjes time, sidomos nuses, se po te mos ishte urdheri i saj qe te beja kontrolle, ku ta di se ku do te perfundoja.

Faleminderit Kastriotit, komshiut tim ne katin e shtate, infermier, i cili po me rrin afer.

Faleminderit shume o Fisnik Thaçi, ty dhe krejte ekipes ne Radiologji, ne QKUK. Dr. Tjeter nuk ja mesova emrin.

Shume jeni te mrekullueshem.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.