Grabitet farmacia në Durrës, autorët nuk lënë gjë pa marrë

Ditën e sotme është grabitur një farmaci, e cila ndodhet në qendër të qytetit bregdetar. Farmaci “Drilona”, që ndodhet pas godinës së bashkisë, është grabitur nga persona ende të paidentifikuar.

Bëhet e ditur se autorët kanë marrë çdo gjë nga farmacia, duke e lënë atë të boshatisur.

Policia e mbërritur në vendngjarje tha se ka filluar hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.