Gjiganti latin rivalizon me Villarreal për Edinson Cavanin

Edinson Cavani është lojtar i lirë, pas përfundimit të kontratës me Manchester United.

Uruguiani ka marrë disa oferta dhe në LaLiga e do klubi i Villarreal, që vjet shkoi deri në gjysmëfinale të Champions League.

Në garë për Cavanin është futur edhe gjiganti argjentinas, Boca Juniors. Sulmuesi duhet të vendosë. 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.