FOTOLAJM/ Borë tërë natën, ja si u gdhi Peshkopia sot

Borë e dendur ka rënë gjatë natës në Peshkopi dhe në mëngjes, qarkullimi nuk ka qënë i lehtë. Bizneset kanë nisur punën duke hequr së pari dëborën nga dyert.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.