FOTOT/ Shpërthejnë memet në rrjet, pas dorëheqjes së ministrit Lleshaj

Pas dorëheqjes së ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, kanë shpërthyer memet dhe batutat në rrjet.

Në fotot e shpërndara nëpër rrjetet sociale nuk kanë munguar shakatë ironitë, ku nuk është lënë pa u përmenduar edhe “BMW-ja” e famshme e ministrit Lleshaj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.