FOTO/ Çfarë ka mbetur në sheshin “Skënderbej”, pas largimit të protestuesve

Protestuesit pasi i vunë flakën pemës së Krishtlindjeve tek Kryeministria, kanë bërë të njëjtin veprim edhe me pemën tek sheshi “Skënderbej”.

Protestuesit nuk kanë kursyer as zbukurimet e tjera të vendosura nga bashkia për festat e fundvitit.

Pas largimit të protestuesve, pas në sheshin “Skënderbej” kanë mbetur zbukurimet e thyera dhe pema e djegur.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.