Tifozit holandez i vihen prangat pa hyrë në stadium

Prej orës 18:00 ka nisur hyrja e tifozëve në stadiumin “Air Albania”, ku do të luhet finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord.

Teksa po raportohej live, kamera e “Klan News” ka fiksuar momentin e arrestimit të një tifozi të Feyenoord.

Ai kishte arritur të kalonte kordonin e parë të policisë, por më pas i janë vënë prangat.

Nuk dihet arsyeja e arrestimit të këtij tifozi.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.