Finalja Chelsea-Liverpool, formacionet e mundshme

Sot në orën 17:45,  në “Wembley” do të luhet finalja e FA Cup mes Chelseas dhe Liverpool.

Të dyja skuadrat do të zbresin sot në “Wembley” për një ndeshje e cila pritet të dhurojë spektakël.

Formacionet e mundshme:

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.