Emri/ Zgjidhet drejtoresha e re e TKOB

Qeveria ka zgjedhur drejtoreshën e re të Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit

Burime mediatike bëjnë me dije se në krye të këtij institucioni është zgjedhur Abigela Voshtina, e cila pason në këtë detyrë Zana Çelën.

Qeveria e ka marrë vendimin në mbledhjen e sotme dhe pritet që të bëhet publike për pak orë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.