“Ejani, do ikim ta…”, protestuesit bëjnë lëvizjen tjetër

Protestuesit janë nisur për tek Drejtoria e Policisë së Tiranës. Me thirrjet “ejani, do ikim ta shkatërrojmë”, ata kanë marrë rrugën dhe nga sheshi “Skënderbej” janë nisur për te Drejtoria e Policisë.

Protesta vijon që prej orës 16:00. Qindra qytetarë të mbledhur në shesh kërkojnë drejtësi për Klodian Rashën, i riu që u vra nga një efektiv i policisë. Ata kërkojnë dorëheqjen e ministrit Sandër Lleshaj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.