E rëndë në Tiranë/ 42-vjeçarja hidhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë. Një grua 42 vjeçare dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i një pallati dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Me datë 05.12.2021, rreth orës 05:50, në vendin e quajtur “Ardeno”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon, shtetasja D. P., 42 vjeçe, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.