Kavajë/ Një 49-vjeçar hidhet nga lartësia, humb jetën në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Kavajës, ku një 49-vjeçar është hedhur nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

Dyshohet se 49-vjeçari vuante nga depresioni. Duket se gjendja e rënduar psikologjike ka qenë shkaku i këtij akti ekstrem.

49-vjeçari A.S., i cili pësoi plagë të rënda, u dërgua në spital, por nuk mundi të mbijetojë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.