DASH e shpalli “non grata”, Berisha sfidon me video

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kujtuar vizitën e ish-Presidentit George W. Bush në Shqipëri.

“Një ditë historike në marrëdhëniet miqësore midis Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës!

Viszta e Presidentit George W. Bush në Shqipëri”, shkruan Berisha përbri videos.

Ky postim vjen disa ditë pasi DASH e shpalli “non grata” Berishën dhe familjen e tij.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.