Covid-19/ Një person i infektuar dhe asnjë humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se nga 101 testime që janë kryer në 24 orët e fundit, vetëm një person ka rezultuar me Covid-19. 20 persona janë shëruar ndërsa fatmirësisht nuk ka asnjë humbje jete.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.