COVID-19 i merr bashkëshorten, maratonisti prek me fjalët e ndjera

Bashkëshortja e maratonistit të njohur, Sotir Qiriaqi, ka ndërruar jetë pasi ishte e prekur me Covid.

Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë maratonisti, teksa shkruan disa fjalë zemre për bashkëshorten e tij.

“Lori gjysma ime më e mirë u largua sot nga unë përgjithmonë, mbas një beteje me COVID. Nuk rezistoi dhe u nda nga jeta, nga unë, nga të dashurit dhe miqtë tanë”, shkruan ai.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.