Covid-19/ 6 qytetarë të infektuar, 0 humbje jete dhe 14 të shëruar në 24 orë

Ju informojmë për situatën e Covid19 në 24 orët e fundit: Janë kryer 381 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 6 qytetarë, në Bashkitë:

2 në Tiranë, nga 1 qytetarë në Kurbin, Fier, Tepelenë, Kuçovë.

Janë 167 qytetarë aktivë me Covid19 në të gjithë vendin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.