Conference League, rritet gatishmëria në Rinas dhe Durrës

Strukturat doganore në Aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit dhe Portin e Durrësit kanë rritur angazhimin e tyre për të pritur tifozët e dy ekipeve finalist të Conference League, Romës dhe Feyenoord-it të cilat do të përballen sot në Tiranë.

DPD bën të ditur se janë bashkërenduar masat me të gjitha agjencitë ligjzbatuese në kufi për mbarëvajtjen e këtij eventi.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.