Capital T dhe Adrola Dushi “kapen mat” në aeroport

Prej disa kohësh, reperi i njohur, Capital T dhe modelja, Adrola Dushi janë përfolur se janë në një lidhje. Asnjëri nga të dyja palët nuk ka pranuar se mes tyre ka diçka më shumë se miqësi.

Mirëpo, së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një foto, ku dyshja shfaqen së bashku në aeroport. Megjithatë, vëmendje më të madhe ka tërhequr komenti i vetë Capos, i cili në këtë mënyrë ka reaguar edhe për lidhjen e tyre.

“Kur t’fejohna pernime ma boni perhajr, kjo foto u postu nga stafi im cilt e menaxhojn faqen time ju faleminderit”, ka shkruar reperi.Kujtojmë që Adrola e ftuar pak ditë më parë në “Më lër të flas”, e pyetur nëse është e lidhur, u përgjigj se është shumë e lumtur.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.