Berisha: Përzënia e “RD” nga zyrat, akt urrejtje i Lul Bravës

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilëuar “akt urrejtje” të Lulzim Bashës largimin e gazetarëve të “Rilindjes Demokratike” nga selia e PD.

Berisha shkruan se RD ka mbetur besnike e misionit të saj që prej themelimit dhe se nuk ka mbajtur qëndrim në lidhje me situatën aktuale në Partinë Demokratike.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.