Amerikanët, sërish në zyrën e Bashës. I shoqëron Kim

Kreu i PD-së Lulzim Basha do të ketë në orën 15.00 një takim me një delegacion nga senati amerikan.

Mësohet se në këtë takim do të jetë dhe ambasadorja e SHBA-ve në Shqipëri, Yuri Kim.

“Në orën 15.00 kryetari Basha pret në takim ne seline e PD një delegacion nga Senati amerikan”, njofton zyra e shtypit e PD-së.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.