Balla: Vendi humbi një profesionist të pazëvendësueshëm

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, shpreh ngushëllime për ikjen e parakohshme nga jeta të mjekut të njohur të QSUT, Drini Dobi, i cili nuk ia doli dot të mposhtë virusin e COVID-19.

Balla shkruan në një postim në “Facebook” se Shqipëria ka humbur një mjek të shkëlqyer, gjithmonë të përkushtuar dhe profesionist të pazëvendësueshëm.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.