Asnjë humbje jete nga COVID-19, vetëm një i infektuar në gjithë vendin

Në 24 orët e fundit është regjistruar vetëm një rast me COVID-19 dhe asnjë humbje jete. Aktualisht në spitalin COVID3 po marrin trajtim 3 pacientë, ndërsa ka 186 qytetarë aktivë me Covid19 në të gjithë vendin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.