Rinas/ Anulohen 3 fluturime me Italinë, pasagjerët: Po presim shpjegime

Tre fluturime me Italinë janë anuluar sot, ndërsa në Rinas udhëtarët presin për të marrë shpjegime si do të zgjidhet problemi i tyre dhe kur do të mund të arrijnë në destinacion.

Fluturimet e anuluara janë nga Tirana për në Milano, Treviso dhe Ancona. 

“ABC News” sjell pamjet e situatës në Rinas, ku fëmijë, gra dhe të moshuar presin zgjidhje. 

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.