Akuza për korrupsion/ Pranga policit të Rrugores, hetohen edhe efektivë të tjerë

SHCBA ka arrestuar ditën e sotme një polic të qarkullimit rrugor.

Mësohet se efektivi Zyber Halili ka rënë në pranga për korrupsion pasiv

Sipas mediave infoemative, janë nën hetim dhe disa policë dhe shtetas të tjerë.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.