Aksion blic në lokalin e një personi me precedent në Rrëshen, shoqërohen të paktën 20 persona

Të paktën 20 persona janë shoqëruar pas një operacioni blic në qyttin e Rrëshenit ndërsa është sekuestruar edhe një sasi droge.

Forcat Speciale të mbërritura nga Tirana kanë ndërhyrë në një lokal bilardo, në pronësi të një shtetasi që njihet në Mirditë për precedent, ndërsa ky është operacioni i dytë që zhvillohet në harkun e pak ditëve në këtë biznes.

Në ambientet e biznesit janë gjetur edhe pajisje të kundraligjishme të lojërave të fatit përfshirë  sallë kompjuterësh dhe tavoline pokeri

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.