Abuzoi seksualisht me të miturën dhe e kërcënoi, del fotoja e 47-vjeçarit

Personi në foton e mësipërme është Urim Cenuka, banues në Mat.

47-vjeçari i cili u arrestua nga policia, pasi dyshohet se rreth dy javë më parë ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur, 12-vjeç.

E mitura e ka kallëzuar ngjarjen në polici së bashku me familjen ditën e djeshme. Ngjarja ka ndodhur më datë 01. 12.2021, ndërsa bëhet me dije se 47-vjeçari e ka kanosur të miturën për të mos treguar.

Ndërkaq mësohet se familja e 12-vjeçares është në gjendje të vështirë ekonomike.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.