A po e konfirmon Don Xhoni lidhjen e re të dashurisë?

Don Xhoni është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar. Përtej kësaj, reperi nga Drenica, komentohet shumë edhe për jetën e tij private.

Muaj më parë ai u komentua për lidhjen e më pas ndarjen nga modelja ruse.

Së fundmi, reperi ka postuar në ‘Instastory’ një video të shkurtër, ku duken një buqetë me trëndafila dhe shumë tullumbace të kuqe, duke ngritur kështu dyshime për një lidhje të re të tij.

Don Xhoni po shijon suksesin e këngës “Katile”.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.