32 të infektuar me Covid-19 dhe asnjë humbje jete në 24 orët 

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat më të fundit sa i përket situatës së Covid-19 në vend. Nga 424 testime të kryera, 32 persona kanë rezultuar pozitiv ndërsa 11 të tjerë janë shënuar.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.