30-vjetori i PS/ Gjiknuri: Mandati i tretë, dëshmi që jemi forcë demokratike

Deputeti i PS-së, Damian Gjiknuri, ka uruar 30-vjetorin e Partisë Socialiste, duke falenderuar anëtarët dhe simpatizantët që i kanë besuar ndër vite.

Për Gjiknurin, besimi që qytetarët i dhanë për mandatin e tretë është dëshmi që PS mbetet forca më demokratike dhe transformuese në Shqipëri

“Urim i përzemërt për çdo anëtar, simpatizant dhe mbështetës i PS-së. Besimi i dhënë në shumicë nga qytetarët në 25 prill për një mandat të tretë qeverisës është tjetër dëshmi se familja jonë politike mbetet forca më demokratike dhe transformuese në Shqipëri. Gëzuar”, shkruan Gjiknuri.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.