1 Qershori/ E rrethuar nga vogëlushët, Yuri Kim uron: Gëzuar ditën e fëmijëve

Ambasadorja Yuri Kim ka uruar Festën e Fëmijëve përmes një fotoje të shpërndarë në “Twitter”. Ajo shihet e rrethuar nga të vegjëlit, në një kopësht.

E rrethuar nga përqafimet e fëmijëve dhe e buzëqeshur, ambasadorja amerikane shkruan: “Gëzuar 1 Qershorin – Ditën e Fëmijëve!”

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.