Situata virale në qarkun e Beratit paraqitet problematike, s’ka më shtretër të lirë në Pediatri. Komplikacionet e virozëve te fëmijët
Situata virale në qarkun e Beratit paraqitet problematike, s’ka më shtretër të lirë në Pediatri. Komplikacionet e virozëve te fëmijët

12 Janar 2023, 14:07

Tentoi të vriste me sëpatë të moshuarin, arrestohet autori në Korçë, 73-vjeçari do transportohet drejt Traumës në Tiranë
Tentoi të vriste me sëpatë të moshuarin, arrestohet autori në Korçë, 73-vjeçari do transportohet drejt Traumës në Tiranë

12 Janar 2023, 13:20

Me mbi 500 mijë euro heroinë me vete, si u arrestuan dy shqiptarët në Kroaci, u zbuluan nga qeni në kufi
Me mbi 500 mijë euro heroinë me vete, si u arrestuan dy shqiptarët në Kroaci, u zbuluan nga qeni në kufi

11 Janar 2023, 17:43

U dënua me burg për një telefon dhe një arkë peshk, Apeli i GJKKO-së lë në fuqi vendimin për ish-zv.ministren Voda
U dënua me burg për një telefon dhe një arkë peshk, Apeli i GJKKO-së lë në fuqi vendimin për ish-zv.ministren Voda

11 Janar 2023, 15:55

Pasaportat dhe ID do të prodhohen nga shteti, Çuçi njofton krijimin e kompanisë publike
Pasaportat dhe ID do të prodhohen nga shteti, Çuçi njofton krijimin e kompanisë publike

11 Janar 2023, 14:07

Arrestohet i riu shqiptar në Itali, u kap mat duke shitur kokainë. Drogën në banesë e kishte fshehur në…
Arrestohet i riu shqiptar në Itali, u kap mat duke shitur kokainë. Drogën në banesë e kishte fshehur në…

11 Janar 2023, 13:08

“Tapë” në timon, 62-vjeçari përplas “Benzi-n” në Korçë, arrestohet nga policia
“Tapë” në timon, 62-vjeçari përplas “Benzi-n” në Korçë, arrestohet nga policia

10 Janar 2023, 12:11

Kapet i riu me armë në Shkodër, shoferi i makinës ia mbath dhe “zhduket
Kapet i riu me armë në Shkodër, shoferi i makinës ia mbath dhe “zhduket

10 Janar 2023, 12:04

“Jemi shteti”, lihen në burg 3 të arrestuarit për mashtrim: Tentuan të përfitonin mijëra euro nga biznesi
“Jemi shteti”, lihen në burg 3 të arrestuarit për mashtrim: Tentuan të përfitonin mijëra euro nga biznesi

9 Janar 2023, 14:07

Zyrtarisht trajneri i kombëtares shqiptare, Sylvinho: Kam besim se do të bëjmë një punë të mirë
Zyrtarisht trajneri i kombëtares shqiptare, Sylvinho: Kam besim se do të bëjmë një punë të mirë

9 Janar 2023, 12:39

Vodhën mbi 700 mijë euro në shtëpitë e pasanikëve, nënë e bir dalin sot para gjykatës për masë sigurie
Vodhën mbi 700 mijë euro në shtëpitë e pasanikëve, nënë e bir dalin sot para gjykatës për masë sigurie

9 Janar 2023, 12:25

Rrëfeu se kishte vrarë 25 talebanë, lideri i tyre akuzon Princin Harry për krime lufte: Ata nuk ishin gurë shahu, por njerëz
Rrëfeu se kishte vrarë 25 talebanë, lideri i tyre akuzon Princin Harry për krime lufte: Ata nuk ishin gurë shahu, por njerëz

6 Janar 2023, 14:45

Shiti gjakun e dhuruar nga qytetarët në spitalin e Durrësit për 5 mijë lekë, procedohet mjeku 50-vjeçar
Shiti gjakun e dhuruar nga qytetarët në spitalin e Durrësit për 5 mijë lekë, procedohet mjeku 50-vjeçar

6 Janar 2023, 14:30

Futbolli italian në zi, ndërron jetë Gianluca Vialli
Futbolli italian në zi, ndërron jetë Gianluca Vialli

6 Janar 2023, 12:17

I vodhën 10 mijë euro dhe e torturuan duke e lidhur me litar, detaje të reja nga grabitja e të moshuarës në Maliq. Sekuestrohen pamjet filmike
I vodhën 10 mijë euro dhe e torturuan duke e lidhur me litar, detaje të reja nga grabitja e të moshuarës në Maliq. Sekuestrohen pamjet filmike

6 Janar 2023, 12:13

Pa patentë dhe me drogë në makinë, pranga 20 vjeçarit shqiptar në Itali
Pa patentë dhe me drogë në makinë, pranga 20 vjeçarit shqiptar në Itali

3 Janar 2023, 15:35

Detaje të reja nga vrasja në Prizren, sherri nisi pasi të rinjtë kuksianë nuk pranuan të paguanin faturën prej 400 eurosh
Detaje të reja nga vrasja në Prizren, sherri nisi pasi të rinjtë kuksianë nuk pranuan të paguanin faturën prej 400 eurosh

3 Janar 2023, 13:41

Ekzekutimi i Edmond Papës/ Gjykata lë në burg Albano Velon, 31-vjeçari mohon akuzat. Ngjarja dyshohet se ka lidhje me vrasjen e Aleksandër Sadikaj
Ekzekutimi i Edmond Papës/ Gjykata lë në burg Albano Velon, 31-vjeçari mohon akuzat. Ngjarja dyshohet se ka lidhje me vrasjen e Aleksandër Sadikaj

3 Janar 2023, 12:43

I vihet zjarr një garazhi në Elbasan, digjen disa makina luksoze, ngjarja dyshohet e qëllimshme. Detajet
I vihet zjarr një garazhi në Elbasan, digjen disa makina luksoze, ngjarja dyshohet e qëllimshme. Detajet

31 Dhjetor 2022, 12:18

Shpërthim i fuqishëm në një restorant në Turqi, 7 të vdekur dhe disa të plagosur
Shpërthim i fuqishëm në një restorant në Turqi, 7 të vdekur dhe disa të plagosur

30 Dhjetor 2022, 16:56

previous arrow
next arrow
Tibo
Analizë
Shtypi i Ditës
[shtypi_i_dites]